СКЛАДНЫЕ ДВЕРИ

MB-59S, MB-60, MB-70 Представляемая система складных дверей с термовставкой является современной конструкцией фирмы ALUPROF S.

ПАНЕЛЬНЫЕ ДВЕРИ

MB-70, MB-79N, MB-86, MB-104 PASSIVE Панельные двери – это предложение для наиболее требовательных пользователей, ведь

SKYROLL

СИСТЕМА СОЛНЦЕЗАЩИТНЫХ ШТОР ТИПА «СКРИН» Солнцезащитные шторы типа «скрин» – это очень функциональное решение, которое

SKYFLOW

ФАСАДНЫЕ ЖАЛЮЗИ Фасадные жалюзи SkyFlow – это решение, которое эффективно защищает помещение от чрезмерного перегрева,

MB-TT50

ОПОРНО-РИГЕЛЬНОЕ СТЕНОВОЕ ОГРАЖДЕНИЕ Стоечно-ригельная фасадная система, обеспечивающая выполнение ограждающих стен или стен, заполняющих каркас, кровель

MB-SR50N HI+

ПАССИВНОЕ И ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩЕЕ СТРОИТЕЛЬСТВО Система стоечно-ригельного фасада MB-SR50N HI+ предназначена для сооружения легких ограждающих стен

MB-SLIMLINE

CИСТЕМА ОКОН С УЗКИМИ ПРОФИЛЯМИ Система окон с термомостом MB-Slimline с высокой термоизоляцией служит для

MB-SKYLINE TYPE R

РАЗДВИЖНЫЕ ДВЕРИ СО СКРЫТОЙ РАМОЙ MB-SKYLINE TYPE R – это современная система крупногабаритных раздвижных дверей,

produkcja i sprzedaż

Bogatsi o lata
doświadczeń

Firma Alufactor od wielu lat jest wiodącym producentem stolarki aluminiowej. Stosujemy do produkcji sprawdzony system Aluprof. Wykonujemy okna, drzwi, rolety, żaluzje fasadowe, ogrody zimowe i pergole.

Aluminium jest nowoczesnym materiałem, który znakomicie się sprawdza w każdych warunkach atmosferycznych. I zapewnia energooszczędność i nowoczesny wygląd na wiele lat. Wśród elementów mających wpływ na energooszczędność domu, stolarka okienna zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Liczy się nie tylko rodzaj okna, ale również jego prawidłowy montaż. To, czy nasz dom będzie w wystarczającym stopniu energooszczędny, zależy m.in. od jego usytuowania względem stron świata, wielkości i rozmieszczenia okien, a także od ich parametrów.

Analiza bilansu energetycznego budynków jednorodzinnych przedstawiona w „Podręczniku dobrych praktyk” przygotowanym przez NFOŚiGW pokazuje, że straty cieplne, za które „odpowiadają” okna, sięgają 23,1-36,3%.

Posiadamy obszerną ofertę handlową z racji bezpośredniego przedstawicielstwa dla największych producentów stolarki okiennej i drzwiowej z drewna i PCV w Europie.
Dysponujemy własną flotą transportową o Europejskim zasięgu i oferujemy krótkie czasy realizacji zleceń, bez ograniczeń ilościowych.

Zapraszamy do współpracy!

własny transport i montaż na terenie Europy

Nasze największe realizacje

Są obiekty, których realizacja przynosi nam chlubę, o których warto wspominać…

jesteśmy Dumni

play-icon